KONST / Litografier / Färglitografi 15407319
nr 1540 7319
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 145/150. Färglitografi, bildmått: 22x30 cm, yttermått inklusive ram: 40x47 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 15 maj 2023
kl 18:57:38
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin